pic1 pic2 pic3
#

Viac o našej firme TP-Tech s.r.o.

konštrukčné riešenie most Dobšiná TP-Tech s.r.o. je moderná, rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá bola založená v auguste roku 2010.
Zaoberáme sa strojárenskou výrobou, pričom sa špecializujeme predovšetkým na výrobu oceľových a hliníkových komponentov konštrukcií pre solárne fotovoltaické elektrárne ako aj elektrárne na biomasu.
Portfólio produktov zahŕňa aj výrobu a dodávku konštrukcií hál. Okrem toho pracujeme aj s fotovoltaickými systémami. Ponúkame inovatívne riešenia a najnovšie technologické trendy. Naším zákazníkom poskytujeme spoluprácu od návrhu, cez realizáciu až po následný servis.


„Cieľom spoločnosti je poskytovať kvalitné, spoľahlivé a cenovo prijateľné služby, orientované na potreby našich zákazníkov.“

Našou víziou je byť aj naďalej dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť a to vidíme vo zvyšovaní výkonnosti a zabezpečení trvalého zlepšovania v oblasti výroby a tým aj zákazníckej spokojnosti. Neustále pracujeme na zvýšení nášho trhového podielu a naše ambície sú stať sa medzinárodnou spoločnosťou.

logo firmy TP-Tech s.r.o.

Od roku 2010, kedy bola spoločnosť TP-Tech s.r.o. založená, vyrábala a montovala komponenty pre obnoviteľné zdroje energie. Konkrétne sme pracovali na fotovoltaických elektrárňach a elektrárňach na biomasu.

Spoločnosť má dve hlavné divízie. Je to strojárenska výroba a fotovoltaika. Keďže druhá bola na slovenskom trhu na určitú dobu nevýhodná kvôli podpore od štátu, bolo našou prioritou strojárenstvo.

Tu sme sa zamerali najmä na hliníkové a oceľové komponenty a zváranie konštrukcií. Krátko na to sme sa však začali zaoberať aj kompletnými fotovoltaickými systémami a stále viac študovať danú problematiku. Momentálne už máme vo svojom portfóliu ako fotovoltaické elektrárne, tak aj montáž konštrukcií a celých FV systémov na strechy domov.

Venujeme sa tomu natoľko, že sme rozbehli spoluprácu s talianskou spoločnosťou FOTOTHERM S.R.L. kde máme výhradné zastúpenie pre Slovenskú republiku. Ponúkame vysoko kvalitné produkty, ktoré nájdete v našom e-shope. Novinkou na trhu sú hybridné fotovoltaické panely, s ktorými taktiež pracujeme. Našou snahou je aby sa Vám Vaša investícia vrátila a najmä aby bola v kvalite, nie v kvantite. Okrem talianskeho trhu spolupracujeme aj s Nemeckom a neustále pracujeme na tom, aby sme rástli.

Už spomínané hybridné panely sa vyrábajú s technológiou FOTOTHERM, ktorá je založená na fotovoltaickej produkcii kombinovanej s návratnosťou tepla z fotovoltaických článkov z kryštalického panelu, ktorá spôsobuje prevrat fotovoltaickej generácie a umožňuje vzrast výroby elektriny (15-20% ročne) a súčasne výrobu tepelnej energie. Používanie technológie FOTOTHERM má výhodu v tom, že zhodnocuje čo najlepšie povrch, ktorý ma k dispozícii.
Využitie týchto panelov je možné napríklad pri:
# obytných domoch
# fotovoltaických centrálach
# bazénoch
#teplej úžitkovej vode

KL RACING RALLY TEAM - Majster SR v rally triede A6

Podporujeme KL RACING RALLY TEAM

Od roku 2013 spoločnosť TP-Tech s.r.o. podporuje profesionálny slovenský rally team - KL RACING RALLY TEAM.

Viac o našej firme

Prečítajte si trochu viac o našej firme, o tom ako podnikáme, čo preferujeme, s kým spolupracujeme ... tlačidlo

Príklady FVE

Slnko predstavuje nevyčerpateľný alternatívny zdroj energie. V priebehu pol hodiny jej dodá na Zem také množstvo, ktoré ... tlačidlo